olej, lepenka
25 x 36 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1907
olej, karton
26 x 38 cm
Signatura: sign. PD Kaván 07
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, karton
52 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD G. Mallý
Vyvolávací cena: | 52 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27 x 48 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 23
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 61 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
68 x 98 cm
Signatura: sign. PD Alois Moravec 1939
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
86 x 68 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 41
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
46 x 36 cm
Signatura: sign. PD V. Stříbrný
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1914
olej, karton
51 x 68 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann 1914
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 45 cm
Signatura: sign. PD J. Adamíček 1935
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 36 cm
Signatura: sign. PD K. Boháček
olej, plátno
55 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD Bochořáková D.
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
61 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD Boria
olej, lepenka
52,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1938
olej, překližka
21 x 26 cm
Signatura: sign. LD Drtikol
olej, lepenka
49 x 60 cm
Signatura: sign. LD F. Duša
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, lepenka
21 x 29 cm
Signatura: sign. PD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, sololit
34,5 x 90 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
44 x 60 cm
Signatura: sign. LD Fišárek 28
olej, lepenka
20 x 30 cm
Signatura: sign. LD M. Holý 43
2.pol.20.let
olej, lepenka
33,5 x 48,5 cn
Signatura: sign. PD K. Jílek
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
pol.40.let
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek
olej, malířská lepenka
37 x 50 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 50
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |