45 x 30 cm
Signatura: LD K. Souček 60
litografie
33,5 x 46,6 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
litografie
21,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 49
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
litografie
12,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD R. Kremlička
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
1907
13,2 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD v desce Kubišta
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
litografie 45/50
26 x 36 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1968
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
49,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
barevná akvatinta
37,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD V. Preissig
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1914
35 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Stretti-Zamponi
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
barevný lept, č. 203
30,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
barevný lept č. 157
28,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
barevná litografie
32 x 40 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 39
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
18 x 24 cm
Signatura: sign. DU Tichý 47
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
barevná litografie č. 97
20,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
8 x suchá jehla (cyklus)
12,6 x 9,5 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akvarel, karton
44 x 34 cm
Signatura: sign. LD Foltýn
fotografie
27 x 18 cm
Signatura: sign. PD M. Hák
pastel, tužka, papír
40 x 19 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 36
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
komb. technika, papír
45 x 33 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 8.IV.44
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
tužka, papír
Signatura: sign. LD Matal, PD 15/X 1944
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
pastel, papír
45 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD F.M. 31
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. technika, karton
41 x 57 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
tuš, papír
15 x 21 cm
Signatura: sign. PD Toyen 38
30. léta
60 x 44 cm
Signatura: sign. razítkem Z pozůstalosti A. W. č. 816
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |