1914
35 x 35 cm
Signatura: sign. PD J.Stretti-Zamponi
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
tisk přes šablonu, koláž
54 x 35 cm
Signatura: sign. PN Ladislav Sutnar
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevná litografie
31 x 30 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
grafický list 3/15
56 x 66 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 73
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
barevná litografie 3/100
54 x 38 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 75
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
barevná litografie
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 39
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
28,1 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
24 x 17 cm
Signatura: sign. PD Toyen
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevná litografie 87/100
35 x 25 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
tuš, karton
36 x 26 cm
Signatura: sign. PD Foltýn Praha 1935
akvarel, tuš,karton
27,5 x 39 cm
Signatura: sign. LD foltýn 1935
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
pero, tuš, papír
17,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PN FH 43
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, papír
26,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD F.H. 44
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
pastel, bílé křídy, papír
61 x 90 cm
Signatura: sign. DU Janoušek 35
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
pastel, papír
33,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD Kroha 1919
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
tužka, pastel, papír
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 1944
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
tuš, kvaš, karton
23,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 46
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2.pol.30.let
olej, plátno
44 x 55 cm
Signatura: sign. PD V. Tittelbach
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kvaš, tužka, papír
30 x 22 cm
Signatura: nesignováno
45 x 57 cm
Signatura: sign. LN Constanta K. Černý Š 57
akvarel, papír
34 x 25 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
uhel, papír
36 x 25 cm
Signatura: sign. LD Janeček 42
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
pastel, papír
45,2 x 34 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
tužka, akvarel, kvaš, papír
29,6 x 37,3 cm
Signatura: sign. PD Král