olej, plátno
40 x 47,5 cm
Signatura: sign. LN E. A. Longen 1926
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno, překližka
39 x 66,5 cm
Signatura: sign. LD Vlast. Rada 1935
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
30. léta
olej, plátno
45,5 x 70 cm
Signatura: sign. PD Rykr
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
41,5 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 45
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 31
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, překližka
40,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD K. Srp 28
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
komb. technika, papír
31 x 27,5 cm
Signatura: sign. DU Tichý 42
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
80 x 85 cm
Signatura: sign. nezjištěna
enkaustika, dřevěná deska
67,5 x 55 cm
Signatura: sign. PN Vaculka 42
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
20,5 x 33 cm
Signatura: sign. LN R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 31 cm
Signatura: sign. PD Bořivoj Žufan
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
46 x 36 cm
Signatura: sign. PD V. Stříbrný
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kvaš, akvarel, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Raoul Dufy
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
kol. r. 1909
olej, plátno
79 x 99 cm
Signatura: sign. PD A. Procházka
Vyvolávací cena: | 1 050 000 Kč |
kolorovaný linoryt
19 x 13 cm
Signatura: PD Josef Čapek
kolorovaný linoryt
8 x 8 cm
Signatura: PD Josef Čapek
litografie
28 x 18 cm
Signatura: PD Ronovský 80
barevná suchá jehla
15 x 10,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
15 x 10,5 cm
Signatura: DU Ota Janeček
12,5 x 8 cm
Signatura: DU L. Jiřincová
barevná suchá jehla
13,5 x 10 cm
Signatura: DU A. Born
1952
barevná litografie
24 x 15 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1952
barevná litografie 406/500
31 x 40 cm
Signatura: PD O. Coubine 49
tuš, akvarel, papír
11 x 9 cm
Signatura: PD J. Válová 80