akvarel, tuš, papír
28 x 20 cm
Signatura: PN V. Hejna
olej, plátno
64 x 75 cm
Signatura: PD Zamazal
44,5 x 28,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 83
tuš, papír
25 x 21 cm
Signatura: nesignováno
40 x 22 cm
Signatura: LN Mžyk 1953
kresba tuší, papír
36,5 x 46 cm
Signatura: PD Šíma 1929
litografie
39 x 30 cm
Signatura: PD Viktor Stretti
barevná litografie 100/150
30 x 57,5 cm
Signatura: PD Otto Stritzko
lept 29/200
18 x 12 cm
Signatura: PD Istler
40. léta
olej, plátno
32,5 x 44 cm
Signatura: LD B D
olej, lepenka
25,5 x 36,5 cm
Signatura: PD G. Macoun
barevná litografie 394/500
35 x 45 cm
Signatura: PD V. Beneš
olej, plátno
70 x 95,5 cm
Signatura: PD Jambor Jos. 1927
70 x 98 cm
Signatura: PD Ambruz Jan 1988
komb. technika, lepenka
60 x 86 cm
Signatura: PD J. Grus
akryl, karton
58 x 40 cm
Signatura: PD Načeradský
tuš, akvarel, pastel, karton
18 x 25 cm
Signatura: PD Jan Bauch
litografie 45/50
50 x 33 cm
Signatura: DU Anderle
akvarel, pastel, karton
46 x 66 cm
Signatura: PD V. Sychra 38
olej, lepenka
60 x 42 cm
Signatura: PD Adamíček 1939
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: PD M. Netík 74
32 x 48 cm
Signatura: PD K.J.Sigmund
suchá jehla 90/190
16,5 x 8 cm
Signatura: PD M. Švabinský
tuš, akvarel, papír
22 x 11,5 cm
Signatura: vzadu Kobliha