litografie 5/15
38 x 36 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 95
olej, lepenka
36 x 51 cm
Signatura: PD Cína Jelínek 25
akvarel, karton
42 x 30 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
17,8 x 18 cm
Signatura: DU Tichý 42
barevná litografie 195/200
25 x 41,5 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 1971
litografie 51/130
45 x 45 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 97
olej, plátno
45 x 45 cm
olej, plátno
54,5 x 33 cm
Signatura: LD Vaculka 55
monotyp
54 x 39 cm
Signatura: PD Istler
tužka, barevné pastelky, karton
36 x 26 cm
Signatura: DU Jan Dědina
olejová tempera, karton
30 x 40 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
45,5 x 32,5 cm
Signatura: LD Jan Dědina 1930
kresba tužkou, papír
23 x 17 cm
Signatura: PU VO
litografie
26 x 18 cm
Signatura: LD O. M.
40 x 32 cm
Signatura: PD E. Pittermann
litografie
20 x 20,5 cm
Signatura: PD F Ketzek 43
litografie
30 x 21 cm
Signatura: PD Lin. Procházková
barevná litografie
17 x 20,5 cm
Signatura: PD Št. B.
19,5 x 15,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie 31/100
14 x 9,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
1907
kresba tužkou, papír
15 x 12 cm
Signatura: PD V Š 07
litografie 48/200
20 x 19 cm
Signatura: PN F. Gross 85
bronz
v. 20 cm
Signatura: PD Gutfreund
barevná litografie
23 x 24 cm
Signatura: PD F. Gross 62