olej, karton
64 x 36 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 85
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 80 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1953
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akryl, tuš, karton
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Lamr 85
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 75
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, sololit
25 x 35 cm
Signatura: sign. LD Matal 83
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kvaš, papír
28,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 89
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
75 x 90 cm
Signatura: sign. LD Jiří Novotný
olejové laky, koláž, lepenka
29 x 38 cm
Signatura: sign. LD E. Ovčáček 60
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
34 x 48 cm
Signatura: sign. LD K. Souček
olej, sololit
58 x 80 cm
Signatura: sign. LD ŠB 61
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD Vaca
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 48,5 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
28 x 39 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1941
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, malířská lepenka
33 x 38 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 32
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
34,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olejová tempera, karton
44 x 58 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
1924
olej, lepenka
36,5 x 56 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1924
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD R. Jelínek
olej, lepenka
32 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD A. Kalvoda
olej, překližka
29 x 35 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
olej, lepenka
25,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván
olej, lepenka
40 x 52 cm
Signatura: sign. LD Kaván