50 x 45 cm
Signatura: sign. DU Boštík 96
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
42 x 54 cm
Signatura: sign. LD Kafka 17.6.59
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, laťovka
72 x 107
Signatura: sign. PN Načeradský 86
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
akryl, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. PD Sopko 94
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
komb. technika, koláž, karton
64,5 x 52 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 78
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, malířská lepenka
25 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: sign. LD Valter Karel
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, sololit
24 x 33 cm
Signatura: sign. PD "věnování příteli" Clavé
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kresba perem, karton
32,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Condoy Roma 37
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
grafický list 83/250, dozlaceno, kolorováno
48,5 x 34 cm
Signatura: sign. PD Dalí
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, papír
45 x 31 cm
Signatura: sign. LD Gustav Klimt
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
77 x 108 cm
Signatura: sign. LN De La Serna - 6.27
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
kresba tuší, papír
26 x 38 cm
Signatura: sign. PD Lobo Paris 1945
rudka, papír
35,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. LD E. R. Ménard
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
42 x 32 cm
Signatura: sign. PD Gabriel
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 44 cm
Signatura: sign. PD J. Grus
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, malířská lepenka
48 x 67 cm
Signatura: sign. PD K. Holan
olej, plátno
60 x 35 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 28
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD W. Horný 48
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
48 x 58 cm
Signatura: sign. LD F. Jiroudek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 42 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 36
50 x 50 cm
Signatura: značeno PD 5.XII.1929 František Kysela
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
barevná litografie 394/500
32,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 42
olej, malířská lepenka
26,5 x 34 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1936