kolorovaný linoryt
13 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaný linoryt
16 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaný linoryt
14 x 11 cm
Signatura: LD v tisku H
kolorovaný linoryt
15 x 12,5 cm
Signatura: PD v tisku H
kolorovaný dřevoryt
18 x 14 cm
Signatura: LD v tisku JV
16,5 x 12 cm
Signatura: nesignováno
9,5 x 7 cm
Signatura: PD Bohuslav Reynek 1920
barevná litografie
23,5 x 20 cm
Signatura: PD J.Z.
21 x 19 cm
Signatura: PD v linu R
akvarel, karton
42 x 40 cm
Signatura: PD M. Netík 78
barevná litografie
28 x 17,5 cm
Signatura: PD Jos. Lada 36
litografie
25 x 16 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 61
Vyvolávací cena: | 9 600 Kč |
litografie
38 x 47 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1946
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
barevná litografie 21/39
52 x 38 cm
Signatura: sign. PD Fr. Gross 74
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1907
19 x 14 cm
Signatura: sign. PD B. Kubišta 1907
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1918
litografie
14,6 x 20 cm
Signatura: značeno v tisku BK, PD B. Kubišta
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1915
25,5 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1907
19 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie 32/35
44 x 29 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 67
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
suchá jehla 2/12
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 75
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
barevná akvatinta
21 x 30 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1900
barevná akvatinta
19,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Preissig - 900
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
25 x 16 cm
Signatura: sign. PD Reynek
dřevoryt, japan
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD K. Sokol 27
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |