25 x 18 cm
Signatura: sign. PD František Hudeček 28
lavírovaná tuš, papír
40 x 56 cm
Signatura: PD A. Zábranský 39
30 x 49 cm
Signatura: nesignováno
38 x 55 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 57
85 x 58 cm
Signatura: DU Jan Bauch 1959
bronz
v. 39 cm
Signatura: dole Stursa
bronz
v. 40 cm
Signatura: dole Štursa
1914
bronz
v. 22 cm
Signatura: dole J. Mařatka
monotyp
63 x 36,5 cm
Signatura: PD Istler 95
lité laky, sololit
30 x 40 cm
Signatura: vzadu Jaroslav Vožniak 1996
lité laky, sololit
30 x 40 cm
Signatura: vzadu Jaroslav Vožniak 1992
barevná litografie
38 x 54 cm
Signatura: PD Ant. Pelc 59
1952
olej, hobra
50 x 44 cm
Signatura: PD Wünsche 52
akvarel, karton
30 x 43 cm
Signatura: PD Lev 41
litografie
50 x 40 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
litografie
30 x 15 cm
Signatura: PD Jan Bauch
fotografie
15 x 10 cm
enkaustika, sololit
40 x 54 cm
Signatura: PD Ronovský 76
5 x 7,5 cm
Signatura: PD V. Rabas
kresba tužkou, papír
15 x 10 cm
Signatura: PN M. P.
1918
linořez
20 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie 2/50
11 x 8 cm
Signatura: PD J. Válová 81
1901
kresba tuší, akvarel, papír
15 x 15 cm
Signatura: PD AK 1901
akvarel, barevné pastelky, papír
32 x 43 cm
Signatura: PD Hlinomaz