kolorovaný linoryt
10 x 8,5 cm
Signatura: PD Bohuslav Reynek 1920
olej, plátno
80 x 60 cn
Signatura: LD M. Vrbová
olej, deska
34,5 x 28 cm
Signatura: PD Š 56
36 x 36 cm
Signatura: PD J. Stretti - Zamponi
barevná akvatinta
22 x 31 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
olej, karton
25 x 30,5 cm
Signatura: PD Kaván
koláž, tuš
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD B. Štěpán
suchá jehla I
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Coubine
suchá jehla II
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Coubine
suchá jehla V
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Coubine
suchá jehla III
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Coubine
suchá jehla IV
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Coubine
23 x 21 cm
Signatura: LD Poprad 1919 Jan Trampota
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
15 x 12 cm
Signatura: DU Boštík 97
27 x 20 cm
Signatura: PD Sion 71
olej, lepenka
40 x 33 cm
Signatura: PD Jiří Heřman 1931
akvarel, tuš
19 x 14 cm
Signatura: PD 1980 J. Bauch
45 x 28,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 83
20 x 28 cm
Signatura: LD Constante K. Černý Š 57
barevná litografie
32 x 40 cm
Signatura: PD V. Špála 39
tempera
44 x 54 cm
Signatura: PD 1960 Valter
45 x 38 cm
Signatura: PD M. Švabinský
litografie
50 x 33 cm
Signatura: DU Anderle