tuš, papír
25 x 19 cm
Signatura: sign. PD V.Z.3.43
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kol. r. 1940
tuš, ruční papír
20,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Benda
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
suchá jehla, pastel
15 x 11,8 cm
Signatura: sign. DU Boštík 97
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
suchá jehla kolorovaná pastelem
17 x 22,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík 98
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
komb. technika, papír
25 x 18 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
komb. technika, papír
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Janeček 1950
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kvaš, papír
42 x 30 cm
Signatura: sign. PD K 939
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
23 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tužka, papír
43 x 32 cm
Signatura: sign. PD R. Kremlička 1928
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
tuš, běloba, papír
30 x 22 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
tuš, papír
15,5 x 12 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
tuš, papír
16,5 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
barevné křídy, pastel, karton
41 x 29 cm
Signatura: sign. PD O. Marvánek
tužka, papír
23,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Matal 48
33 x 28 cm
Signatura: sign. LD Matal, PD 1/II 57
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
40 x 57 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 1970
1908
malba tuší, papír
23 x 25 cm
Signatura: sign. PD VŠ 08
tužka, papír
26 x 17 cm
Signatura: sign. DU Tichý 43
lept, akvarel, I. stav
25 x 32 cm
Signatura: sign. LD 6/VII Tichý 56
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
pastel, barevné křídy, karton
49 x 32,5 cm
Signatura: sign. DU Trnka
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
1948-50
uhel, karton
29 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD K. Válová
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
komb. technika, karton
18,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Vodňany 1958 - J. Zrzavý
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
bronz
v. 23 cm
Signatura: sign. PD Gutfreund
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1943-4
bronz
v. 21 cm
Signatura: sign.na plintě V. Makovský
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |