olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 1931
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
kol.r.1911
olej, plátno
55 x 45 cm
Signatura: sign. PN Kars
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
50 x 47 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 50
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 33 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, malířská lepenka
38 x 52 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba 1949
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
47 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
35 x 53,5 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba 1937
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
62 x 90 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
1917
olej, plátno
54 x 63 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1917
olej, plátno
45 x 50 cm
Signatura: sign. LD B. Petrovan 46
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kvaš, papír
32 x 34 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek 1944
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
50 x 56 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. LD Lin. Procházková 25
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
enkaustika, plátno
72 x 55 cm
Signatura: sign. PD Lin. Procházková
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
40.léta
olej, dřevěná deska
39 x 47 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
olej, lepenka
81 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD F. Süsser
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, dřevotříska
45,7 x 64,5 cm
Signatura: sign. LN Štěpán 46
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, dřevěná deska
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD Tichý 49
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 80 cm
Signatura: sign. LD V. Vaculka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
49 x 55 cm
Signatura: sign. LD V.Vaculková 42
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
30.léta
kvaš, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD F. Vojáček
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: sign. LD Emil Filla 30
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |