14.III.1932
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, dřevěná deska
18,5 x 14 cm
Signatura: sign. LD Brožík
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: sign. PD B. Dvořák 42
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1847
olej, plátno
32 x 40 cm
Signatura: sign. PD F. Hawranek
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
olej, plátno
110,5 x 136 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1879-80
olej, plátno
37,8 x 55,2 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, plátno
100 x 121 cm
Signatura: sign. LD Václav Jansa
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 100 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD Kaván věnuje
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1898
olej, lepenka
27 x 33 cm
Signatura: sign. PD O. Lebeda Paris 98
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. LD Macoun
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
cca 1900
komb. technika, papír
64 x 45 cm
Signatura: sign. PD Mucha
olej, karton
22 x 27 cm
Signatura: sign. LD Jos. Navrátil
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
22 x 27 cm
olej, plátno
66 x 80 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, dřevěná deska
28 x 40 cm
Signatura: sign. LD AP
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD Radimský
1910
olej, plátno
75 x 45 cm
Signatura: sign. LD Jož. Úprka 10
olej, plátno
56 x 87 cm
Signatura: sign. PN Jan Bauch
olej, plátno
82 x 60,5 cm
Signatura: sign. LD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
25,7 x 30,3 cm
Signatura: sign. DU Emil Filla 29
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 29
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
olej, lepenka
39 x 29 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, plátno
34 x 47 cm
Signatura: sign. vzadu A. Justitz
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |