akvarel, tuš
64 x 46 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 80
17 x 13 cm
Signatura: PD J. Váchal
grafický list 29/200
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Istler
tuš, papír
21,8 x 16 cm
Signatura: PD ZS 96, vzadu PF 1997 Zbyšek Sion
grafický list 29/200
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Istler
barevná litografie
19 x 21 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
koláž
10,2 x 14,8 cm
Signatura: vzadu J. Kolář 95
11 x 8 cm
Signatura: neznačeno
11 x 8 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
49 x 38 cm
Signatura: neznačeno
kolorovaný linoryt
13 x 10 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
30 x 58 cm
Signatura: PD Otto Stritzko
koláž
18 x 24 cm
Signatura: PD B. Štěpán 71
1915
tužka, papír
27 x 20 cm
Signatura: pozůstalostní razítko
tužka, papír
19,5 x 15 cm
Signatura: LN Černý Š Paris 48
30 x 23 cm
Signatura: PD Konůpek
14 x 13 cm
Signatura: PD Jan Bauch
barevná litografie
52 x 40 cm
Signatura: PD V. Špála
akvarel, papír
15 x 20 cm
Signatura: LD Panuška
olej, lepenka
28 x 32 cm
Signatura: LD B. Dvořák
dřevoryt č. 252
20,5 x 15,5 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
22 x 23 cm
Signatura: LD F. Gross 68
lept s akvatintou
18 x 18 cm
Signatura: DU Adriena Šimotová 93
lavírovaná tuš, papír
46 x 30 cm
Signatura: PD AP