olej, sololit
37 x 27 cm
Signatura: PN Štěpán 46
olej, lepenka
32 x 41 cm
Signatura: PD Lexa
30 x 32 cm
Signatura: PD W. Nowak
suchá jehla s akvatintou
22,5 x 17 cm
Signatura: PD Emil Filla
komb. technika, papír
36 x 25 cm
Signatura: PD Jan Bauch
barevná litografie
23 x 23,5 cm
Signatura: DU F. Gross 62
kolorovaný linoryt
20 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno
15 x 14 cm
Signatura: PD Reynek
mědirytina
15 x 10 cm
Signatura: PD C. Bouda
olej, plátno
27,5 x 35 cm
Signatura: PD K. Novák
16 x 17,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
kolorovaný dřevoryt
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaný dřevoryt
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
23 x 16,8 cm
Signatura: PD Emil Filla
akryl, karton
58 x 41 cm
Signatura: PD Načeradský 93
kolorovaný dřevoryt
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
13 x 8 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaný linoryt
17 x 17 cm
Signatura: PD Ant. Slavíček
akvarel, papír
20 x 28 cm
Signatura: PD Foltýn
30 x 25 cm
Signatura: DU Ullman
13,5 x 12 cm
Signatura: PD Jan Bauch
olej, plátno
48 x 60 cm
Signatura: DU M. Netík 76
tempera, lepenka
37,5 x 26 cm
Signatura: LD Souček 58
olej, lepenka
45 x 34 cm
Signatura: nesignováno