kolorovaný dřevoryt
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaný linoryt
17 x 17 cm
Signatura: PD Ant. Slavíček
kvaš, akvarel, karton
27 x 19 cm
Signatura: PD Kaván
1913
barevná litografie
24 x 21 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1913
linořez
20 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
1914-16
litografie
24,5 x 19 cm
Signatura: sign. LD Dívčí tvář, PD Josef Čapek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
22,7 x 17 cm
Signatura: sign. v desce E.F., PD Emil Filla
litografie
33 x 49,2 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 33
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1930-35
bronz
v. 19,5 cm
Signatura: sign. E. Filla č. IV
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1912-13
bronz
v. 47,8 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, sololit
64,5 x 45 cm
Signatura: sign. PN Štěpán 45
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
tužka, karton
21,5 x 13 cm
Signatura: sign. PD F. H. 33
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
33 x 20 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 32
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
36 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jiří Kroha 1919
kresba tužkou, papír
28 x 18 cm
Signatura: sign. PD Matal, LD Lohbrück 2/1 1944
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
kresba tuší kolorovaná akvarelem, papír
36,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1931
kvaš, tuš, karton
13,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 45
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, lepenka
22 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 43
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akvarel, papír
18 x 15 cm
Signatura: sign. PD Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, papír
28 x 18,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 44
olej, malířská lepenka
17,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, sololit
14,5 x 30 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LN Jan Kotík 1943 III
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. PN Jan Kotík 1943
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |