akvarel, tuš, karton
29 x 23 cm
Signatura: PD Liesler 1964 (listopad)
16 x 6 cm
Signatura: UD Seydl
suchá jehla, autorský tisk
18 x 13 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 94
akvarel, tuš, karton
32 x 23 cm (výřez)
Signatura: UD Liesler 1964
16 x 8 cm
Signatura: PD M Švabinský, M Švabinský v tisku
1913
lept, hedvábný papír
10,5 x 8,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
akvarel, tužka, karton na kartonu
37 x 28 cm
Signatura: PD M. Niederle 1971
1954
akvarel, pastel, karton
20,5 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: PD Foltýn 1954
akvarel, tužka, karton
41,5 x 31,5 cm
Signatura: PD M. Niederle 38
42 x 29,5 cm
Signatura: PD M. Niederle 1965
olej, sololit
17,5 x 37,5 cm
Signatura: LD R. Hliněnský 64, na rubu R. Hliněnský
litografie 16/20
17 x 25 cm
Signatura: PD M Švabinský
olej, karton na desce
25 x 32 cm
Signatura: PD VaMen 73
litografie 9/18
19,5 x 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
1918
15 x 25,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
olej, překližka
50 x 70 cm
Signatura: LD Jos. Štolovský
2009
barevná litografie 37/100
23 x 32 cm
Signatura: PD Komárek 2009
olej, plátno
68 x 95 cm
Signatura: PD O. Knotek
barevná litografie 80/110
43,5 x 69,5 cm
Signatura: PD Jan Mácha 76
reprodukce
43 x 51,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský, MŠvabinský v tisku, LD 1941 MŠ v tisku
dřevoryt 4/20
41 x 57 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD M. Švabinský inv.del.sc. 1933 v tisku
olej, písky, plátno
69,5 x 99,5 cm
Signatura: PD Jiří Peca 87
dřevoryt, I. stav, autorský tisk 4/16
57,5 x 42,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
lept 110/200
4,5 x 3,5 cm
Signatura: PD Jan Krejčí 76