kombinovaná technika, pastel
11,5 x 15,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram B. D., LD Boh. Dvorský
2018
barevná litografie, autorský tisk
9 x 13 cm
Signatura: PN Jana Lomová, LD 2018
2018
9 x 13 cm
Signatura: PN Jana Lomová, PD 2018
2018
9 x 13 cm
Signatura: UN Jana Lomová, PN 2018
olej, lepenka
20 x 25,5 cm
Signatura: PD O. Böhm, na rubu Ot. Böhm
2018
9 x 13 cm
Signatura: LN Jana Lomová, PN 2018
rytina
13,5 x 10 cm
Signatura: UD Jiří Švengsbír
2018
9 x 13 cm
6,5 x 6 cm
Signatura: PD Ota Janeček
13 x 9 cm
Signatura: PD Konůpek
8,5 x 5 cm
Signatura: LD O. Janeček
akvarel
48,5 x 60 cm
Signatura: PD Jiroudek
olej, sololit
24 x 21,5 cm
Signatura: na rubu Jánuš Kubíček
akvarel
18 x 28 cm
Signatura: PD F Jiroudek 43
2 x lept
8,5 x 12 / 8,5 x 12 cm
Signatura: PD A. Majer, A. M. v tisku / neznačeno
litografie 5/6
13 x 11 cm
Signatura: PD monogram J. K. 57
2 x lept
7,5 x 12,5 / 7,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer, A. Majer, 2 x D monogram M. A., A. M. v tisku
2 x lept
9 x 6 / 7,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Majer, D monogram AM v tisku
olej, karton
20,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: PD Aleš Černý 53, na rubu 1953 Aleš černý
2 x barevná litografie
18,5 x 12 / 18,5 x 11,5 cm
Signatura: 2 x PD C. Bouda, LD CB v tisku
14,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Cinybulk, C v tisku
14,5 x 9 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
1939, 1940
suchá jehla, lept
14,5 x 10,5 / 12 x 8 cm
Signatura: 2 x PD V. Silovský
1937, 1938
2 x lept
9 x 11,5 / 10,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Majer, A. M. v tisku