1917
akvarel, papír
13 x 13,5 cm
Signatura: PU A. Justitz 1917
olej, lepenka
25,5 x 16 cm
Signatura: nesignováno
24 x 15 cm
Signatura: PD M. Švabinský
9,8 x 13 cm
Signatura: PD Jar. Stretti - Zamponi
10 x 8 cm
Signatura: PD M. Švabinský
21,5 x 22 cm
Signatura: PD T.F.Š
1917
pastel, běloba, karton
18 x 18 cm
Signatura: DU T.F.Š. 1917
pastel, papír
20 x 15,5 cm
Signatura: PD T.F.Š.
tuš, akvarel, karton
13,5 x 15 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
glazovaná pálená hlína
14 x 14 cm
Signatura: vzadu Kutálek
tuš, papír
8,5 x 11 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 68
lept 29/200
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Istler
12 x 9 cm
Signatura: PD Istler 98
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: PD Jiřincová
30 x 32 cm
Signatura: PD W. Nowak
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: PD O. Smutný
tempera, lepenka
44 x 54 cm
Signatura: PD Valter 1960
barevná litografie 2/15
28 x 20,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 63
1913
litografie
30 x 33,5 cm
Signatura: v tisku T.F.Š. 1913
cca 1900
olej, lepenka
29 x 22 cm
Signatura: PD F.X. Diblík
1924
tempera, lepenka
45 x 32 cm
Signatura: LD K. Srp 24
kvaš, papír
49 x 29 cm
Signatura: PD Naske
kvaš, papír
49 x 29 cm
Signatura: PD Naske
akvarel, tuš, papír
20 x 30 cm
Signatura: LN Janeček 46