akvarel, tuš, papír
13,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 45
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, papír
14 x 21 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1944
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
olej, lepenka
7 x 16,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 43
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
olej, malířská lepenka
16 x 27 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 47
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
1965-66
mrazovka, karton
44 x 62 cm
Signatura: sign. PD Janošek 65/66
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
60. léta
kovový reliéf
26 x 20 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
malba tuší, karton
42 x 59 cm
Signatura: sign. DU Janoušek 65
olej, plátno
72 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Č. Kafka 64
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
komb. technika, lepenka
20 x 30 cm
Signatura: sign. PD JK 60
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
koláž, laky, lepenka
62,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD E. Ovčáček 63
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
dřevěná plastika
v. 65 cm
Signatura: sign. na plintě E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 30.
barevné křídy, kvaš, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. PD Brožík
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, kolor. kresba, papír
45 x 31 cm
Signatura: sign. PD Alf. Mucha
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, dřevěná deska
36,5 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, malířská lepenka
41 x 60 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD J. Ullman
olej, plátno
28 x 35,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
42 x 62 cm
Signatura: sign. LN Čapek 37
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, plátno
54,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
olej, sololit
97 x 78,5 cm
Signatura: sign. LN Pelc 44
Vyvolávací cena: | 89 000 Kč |
olej, enkaustika, plátno
56 x 40 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 26
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
olej, plátno
65 x 91 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1930
olej, plátno
82 x 100 cm
Signatura: sign. PD Süsser 35
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |