17,5 x 12 cm
1907
lept, plátno
25,5 x 34,5 cm
Signatura: nesignováno
14 x 10 cm
olej, lepenka
45 x 58 cm
Signatura: sign. PD Stanislav Hudeček
olej, plátno
118 x 132 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
litografie
9,5 x 8 cm
Signatura: G v obraze
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. LD monogram VR 19
15 x 13 cm
11 x 8,5 cm
19 x 17 cm
Signatura: zmz
litografie 28/50
23 x 16,5 cm
Signatura: Sís 76
serigrafie 7/11
21 x 29,5 cm
Signatura: Klivar 91
rytiny
47,5 x 54,5 cm
litografie
27 x 119,5 cm
olej, papír
30 x 37,5 cm
Signatura: PD V. Rožánek
litografie
18 x 12 cm
1921
kresba tuší, karton
25 x 27,5 cm
Signatura: PD R. Růžička Vermont 1921
kresba tužkou, papír
18,5 x 23 cm
Signatura: značeno na rubu B. Havranek
13 x 8,5 cm
Signatura: F. Kobliha
13 x 8,5 cm
Signatura: FK v tisku
kresba tužkou, papír
33 x 25 cm
Signatura: PD L Beneš 1920
1911
koláž, kvaš, karton
25 x 17,5 cm
Signatura: DU PV
1989, 1988
2 x olejový dekalk
5 x 7 a 4 x 4 cm
Signatura: Škarohlíd 1989 a 1988
1911
koláž, kvaš, karton
25 x 17,5 cm
Signatura: LD PV