akvarel
45 x 31 cm
Signatura: PD Bílek
kamenorytina, barevná litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
kresba tuší, akvarel
45 x 58 cm
Signatura: LD Karel Toman
akvarel
17 x 29,5 cm
Signatura: LD Emil Filla 29
23,5 x 18,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
23,5 x 18,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
olej, sololit
60 x 50 cm
Signatura: LD SIKS
kresba tuší, akvarel
45 x 58 cm
Signatura: LD Karel Toman
23 x 18,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
19,5 x 13,5 cm
Signatura: H. Čápová
akvarel
28,5 x 40 cm
Signatura: PD Karel Šulc
19,5 x 13,5 cm
Signatura: H. Čápová
20,5 x 16 cm
Signatura: E. F. v tisku
22,5 x 16 cm
Signatura: E. F. v tisku
12 x 17 cm
Signatura: Olga Čechová 86
13 x 13 cm
Signatura: Olga Čechová 96
13 x 13 cm
Signatura: Olga Čechová 96
13,5 x 9 cm
litografie
20 x 12 cm
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. K. v tisku
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. K. v tisku
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. K. v tisku
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. K. v tisku
13 x 8 cm