15,5 x 10 cm
Signatura: UD Hořánek 88
barevná litografie 45/82
13 x 7 cm
Signatura: UD Bím
olej, překližka
34 x 48 cm
Signatura: PD Vaca 80
enkaustika, překližka s řídkou textilií
24 x 22 cm
Signatura: PD V. Kiml
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: PD VRadimský
1921
olej, lepenka
48,5 x 69 cm
Signatura: LD 21. Jan Trampota
akvarel
44 x 60 cm
Signatura: PD J. Frolka
barevná litografie
33 x 24 cm
Signatura: PD FKetzek 44
olej, plátno
64 x 69 cm
Signatura: PD Janoušek 31
barevná litografie
33 x 24 cm
Signatura: PD FKetzek 44
olej, malířská lepenka
51 x 71,5 cm
Signatura: LD Jambor 1927
akvarel
28 x 20,5 cm
Signatura: LD monogram UO
barevná litografie
28,5 x 22 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD C. Bouda v tisku
barevná litografie
33 x 24 cm
Signatura: PD FKetzek 44
barevná litografie
33 x 24 cm
Signatura: PD FKetzek 44
barevná litografie
33 x 24 cm
Signatura: PD FKetzek 44
olej, lepenka
27 x 36 cm
Signatura: LD A. Hanzen 1933
kresba tužkou, akvarel, papír na lepence
37 x 25 cm
Signatura: PD Klečka
olej, sololit
63 x 45 cm
Signatura: PD 74 Bělocvětov
lept, karton
11,5 x 17 cm
Signatura: PD Pavelka
rozmývaná tuš, akvarel
20,5 x 29,5 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, tuš
21 x 19 cm
Signatura: nesignováno
tempera
17 x 13 cm
Signatura: PD a UD suchá pečeť s monogramem MR
88 x 62,5 cm
Signatura: na rubu Milan Grygar 1972