fotografie
18,5 x 24,5 cm
Signatura: na rubu UD pf 97 Jindra ze Sovince
barevná litografie 8/110
31,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Z. Sion 95
akvarel
39 x 57 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Sopko 89
barevná litografie 20/80
38 x 49 cm
Signatura: PD Hodonský 1998
tisk
32,5 x 23 cm
Signatura: PD značeno Trnka 42
tisk
17 x 12,5 cm
11,5 x 9 cm
Signatura: UD Neprakta
2004
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: LD I. Ouhel 04
12,5 x 9,5 cm
Signatura: PD JK. 33
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
akvarel, běloba
30,5 x 22,5 cm
Signatura: PD nečitelná
olej, plátno
63,5 x 79,5 cm
Signatura: značeno PD Ruisdael
kolem roku 1900
22 x 31 cm
Signatura: PD Emil Orlík
1926 / 1996
26 x dřevoryt 212/300
20 x 15,5 / 9 x 9,5 cm
kresba fixem
14 x 23,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba fixem
16 x 24 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
olej, plátno
36 x 27,5 cm
Signatura: PD Holan
kresba fixem
16 x 27 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
kvaš
14 x 19 cm
Signatura: PD J. H. Vítek 48
28,5 x 22 cm
Signatura: PD razítkem A. Derain
před r. 1660
olej, plátno
149 x 116,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |
olej, měděná deska
49,2 x 74 cm
Signatura: malíř obrazy většinou nesignoval
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
150 x 170 cm
Signatura: sign. LD Václav Jansa
Vyvolávací cena: | 430 000 Kč |
olej, plátno na kartonu
30 x 39,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |