barevná litografie 138/160
18 x 8,5 cm
Signatura: Liesler 97
barevná litografie 112/160
17,5 x 8,5 cm
Signatura: Liesler 97
10 x 7 cm
Signatura: PD L. M.
barevná litografie 76/206
17 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 94
barevná litografie, archivní tisk
17,5 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 94
barevná litografie 30/200
20,5 x 10,5 cm
Signatura: PD A. Born
barevná litografie 111/170
18 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 93
2. čtvrtina 19. století
olej, dřevo
19 x 15,5 cm
barevná litografie 90/208
17 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 94
1889
akvarel
13 x 8 cm
Signatura: LD H. Schwaiger 89
barevná litografie 89/207
21,5 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 94
10 x 10 cm
13,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Adolf L.
10,5 x 7,5 cm
10,5 x 7,5 cm
kresba tuší, akvarel
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Jiří Kroha
10 x 7,5 cm
olej, plátno
30 x 24 cm
Signatura: LD Trčková 99
barevná litografie
21,5 x 14 cm
Signatura: M. v tisku
19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1933-5 v tisku
autorský ofset
14 x 20 cm
Signatura: Troup
kresba tuší, suchá jehla
20,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Jiří Anderle 1981
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
19 x 23 cm
Signatura: Josef Čapek 1931-5 v tisku