akvarel
29,5 x 42 cm
barevná litografie 20/60
30,5 x 20 cm
Signatura: Kateřina Vítečková 1997
30 x 22,5 cm
2006
barevná litografie 166/200
26 x 19 cm
Signatura: Kateřina Vítečková 2006
litografie 47/160
33 x 18 cm
Signatura: Burant 1958
lept 2/40
29,5 x 18,5 cm
35 x 26 cm
Signatura: A. Born v tisku
barevná litografie, autorský tisk
29 x 23 cm
Signatura: Ctirad Stehlík
26,5 x 33,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1932-5 v tisku
23 x 15,5 cm
barevná litografie 18/200
31,5 x 25,5 cm
Signatura: Petr Nikl 1990
barevná litografie 44/70
29,5 x 42 cm
Signatura: M. Rittstein 81
barevná litografie 61/105
22 x 17 cm
Signatura: Tomáš Bím
26,5 x 18 cm
Signatura: V. Röhling
26 x 31 cm
Signatura: Josef Čapek 1930 v tisku
26,5 x 31 cm
Signatura: Josef Čapek 1933-5 v tisku
26 x 32 cm
Signatura: Josef Čapek 1928-35 v tisku
barevná litografie
18 x 25 cm
21,5 x 22 cm
Signatura: Reznicek v tisku
28 x 22 cm
Signatura: Reznicek v tisku
26 x 22 cm
Signatura: Reznicek v tisku
19 x 21 cm
2 x kresba tuší
8 x 3 / 8,5 x 3,5 cm
barevná litografie
29 x 38 cm
Signatura: Roučka