35 x 23 cm
kresba tužkou, akvarel
28,5 x 36 cm
Signatura: Pavel Šimon 1941
olej, karton
28,5 x 24,5 cm
Signatura: LD K. Tondl 1923
křída
32 x 40 cm
barevná litografie 37/60
40 x 29,5 cm
Signatura: V. Bláha 80
suchá jehla 37/60
29,5 x 19,5 cm
Signatura: V. Komárek
30 x 35,5 cm
Signatura: LD nečitelná
barevná litografie
24,5 x 18 cm
Signatura: Ctirad Stehlík 80
monotyp
25 x 33 cm
Signatura: PD Karel Tondl
suchá jehla 3/50
30 x 21 cm
Signatura: Jarmila Totušková 79
barevná litografie 37/60
25 x 18 cm
Signatura: Roučka
akvarel
36 x 42 cm
barevná litografie 37/70
42 x 30 cm
Signatura: V. Novák 82
kresba tuší, tempera
22 x 16 cm
Signatura: LD To
lept 6/60
21 x 20 cm
Signatura: K. Jadrníčková 92
lept 15/50
29,5 x 22 cm
Signatura: Ed. Milén
suchá jehla 88/100
17,5 x 12,5 cm
Signatura: UD Anderle
1979, 1980
2 x serigrafie
10,5 x 40 / 41 x 10,5 cm
Signatura: 2 x A. Born
suchá jehla 71/100
20 x 14 cm
Signatura: UD Anderle
monotyp
25 x 33 cm
Signatura: Karel Tondl
2004
serigrafie 23/100
38 x 52 cm
Signatura: František Matoušek 04
20,5 x 15 cm
Signatura: PD Istler
barevná litografie 100/150
28 x 43 cm
Signatura: J. Grus
27 x 34 cm
Signatura: PD K. Tondl 1933