olej, plátno
59 x 72 cm
Signatura: sign. PD E. Štefunková - Szabó
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
60,5 x 79 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 1991
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 98
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, plátno
30 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2005
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 6/2005 "Pobřeží"
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
10,5 x 15 cm
Signatura: Emil Kotrba
barevná litografie
20 x 13 cm
Signatura: V. F. v tisku
2 x linoryt
11 x 7 / 15 x 7 cm
Signatura: 2 x L. Rusek
barevná litografie
22 x 15 cm
15,5 x 11 cm
Signatura: Michal
litografie
21 x 15,5 cm
dřevoryt 6/100
12,5 x 6,5 cm
Signatura: K. Šafář
barevná litografie
23,5 x 18 cm
Signatura: C. B. v tisku
14,5 x 10,5 cm
Signatura: K. 01
barevná litografie 13/110
11,5 x 8 cm
Signatura: Stanislav Holý
kombinovaná technika 79/100
4,5 x 4 cm
Signatura: Bauer
barevná litografie
15 x 13 cm
Signatura: Karel Müller v tisku
2 x linoryt
8,5 x 5 / 10 x 9 cm
Signatura: L. Rusek, Rusek
2 x litografie
9,5 x 14 / 11,5 x 8,5 cm
Signatura: 2 x V. Fiala
barevná litografie
19 x 15 cm
barevná litografie 108/120
10,5 x 8 cm
Signatura: Z. Oberthorová 79
1988, 1977
suchá jehla, aut.tisk, dřevoryt 70/200
5 x 6,5 / 8 x 7,5 cm
Signatura: Olga Čechová 88, Olga Čechová 77
barevná litografie
21,5 x 15,5 cm