16 x 9 cm
Signatura: Karel Chaba 88
18 x 20 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
18 x 20 cm
17 x 17,5 cm
Signatura: Neprakta
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: C. Bouda
barevná litografie
18 x 27 cm
Signatura: Vojt. Sedláček
kombinovaná grafická technika
15 x 10 cm
Signatura: K. Hruška
13 x 26 cm
Signatura: SK.
14,5 x 18 cm
Signatura: Janeček
linoryt, tužka, pastel
17 x 10 cm
Signatura: Ota Janeček
17 x 9,5 cm
Signatura: Janeček
14,5 x 20 cm
Signatura: Skl.
20 x 13 cm
Signatura: V. Komárek
14,5 x 9,5 cm
Signatura: V. Komárek
25 x 14,5 cm
Signatura: V. Komárek
dřevoryt 93/200
17 x 12,5 cm
Signatura: Jaroslav a Věra Sůrovi 97
grafický list 98/200
19 x 12 cm
Signatura: Jaroslav a Věra Sůrovi 90
11 x 20,5 cm
Signatura: K. Černý
8,5 x 10 cm
Signatura: O. Janeček
akvarel
21,5 x 13,5 cm
Signatura: J. Grus
10,5 x 14,5 cm
Signatura: SK.
grafický list
13 x 13 cm
Signatura: RD Rudi Lorenz 80
1971, 1981
serigrafie, sitotisk
28 x 20 / 30 x 21 cm
Signatura: 2 x M. Vindišová
kresba uhlem
31 x 23 cm
Signatura: PD nečitelný monogram 42