2000
tempera, akvarel, tuš
37 x 29,5 cm
Signatura: I. Ouhel 00
50. léta
24 x 18 cm
Signatura: Květa Válová
20 x 28 cm
Signatura: B. Lacina
barevná epigrafie 4/15
42 x 38 cm
Signatura: K. Janoušek 1991
barevná litografie 80/100
8 x 18 cm
Signatura: Tomáš Bím 78
50. léta
11 x 15 cm
Signatura: Květa Válová
13 x 11,5 cm
Signatura: J. Válová
13 x 20,5 cm
Signatura: K. Válová 89
suchá jehla, zkušební tisk
18 x 12 cm
Signatura: Ota Janeček
suchá jehla 6/9
10,5 x 7,5 cm
Signatura: Ota Janeček
serigrafie 10/20
25,5 x 17 cm
Signatura: Ota Janeček 86
60. léta
14,5 x 10 cm
Signatura: Ota Janeček
suchá jehla 14/30
11 x 8 cm
Signatura: Ota Janeček
suchá jehla 65/100
6 x 4,5 cm
Signatura: Ota Janeček
litografie
11,5 x 8 cm
Signatura: J. John
litografie
14 x 9,5 cm
Signatura: Sukdolák
15,5 x 9 cm
2002
akryl, olej, koláž, karton
21,5 x 17 cm
Signatura: I. Ouhel 2002
2000
akvarel, tuž
13 x 13 cm
Signatura: I. Ouhel 00
akvarel
29,5 x 20 cm
Signatura: Vyleťalová
lept, autorský tisk
15,5 x 14,5 cm
Signatura: K. Demel 87
2002
lept 96/170
19,5 x 15 cm
Signatura: K. Demel 02
2007
suchá jehla, mědiryt 10/50
17 x 12 cm
Signatura: J. Šerých 07
suchá jehla, mědiryt
17 x 12 cm
Signatura: J. Šerých