olej, karton, lepenka
40 x 52 cm
Signatura: sign. LD Kaván Bradlec
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Fr. Kaván Cesta k lesní vesničce
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 68 cm
Signatura: sign. LD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
44 x 55 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1943
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
118 x 132 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 275 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 38 cm
Signatura: sign. PD G. Mallý
komb. technika, tempera, bar. křídy, pastel
21,5 x 13,5 cm
Signatura: sign. LD Kubinčan
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
94 x 74 cm
Signatura: sign. PD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
76 x 90 cm
Signatura: sign. Ot. Nejedlý 1919
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1921
35,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD O. Marvánek 21
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1914
olej, plátno
97 x 73 cm
Signatura: sign. LN V. Rada 1914
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kolem r. 1900
olej, karton, lepenka
94,5 x 67 cm
Signatura: sign. na rubu Otakar Kubín
olej, lepenka
25 x 31 cm
Signatura: sign. LD V. V. Novák 32
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
1928 - 29
tuš, barevný pastel, karton
27,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
60 x 47 cm
Signatura: sign. LD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
68 x 57,5 cm
Signatura: sign. LD monogram AP
olej, plátno
36 x 47 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 1929
olej, plátno
45 x 62 cm
Signatura: sign. PD Kaláb 48
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
82 x 50 cm
Signatura: sign. LN Kaláb 44
olej, plátno
55 x 45 cm
Signatura: sign. LN K. 27
1948 - 49
olej, plátno
110 x 200 cm
Signatura: sign. PD Kaláb 1949