14 x 21,5 cm
Signatura: Jos. Lada 35 v tisku
barevná litografie 91/110
16 x 13 cm
Signatura: K. Beneš 90
1914
34,5 x 26 cm
Signatura: LD H. B. 1914
1921
11 x 9 cm
Signatura: Hofbauer
dřevoryt 57/200
11,5 x 16,5 cm
Signatura: Jiří Šindler
10 x 5 cm
Signatura: M. M. Šechtlová
tempera
20,5 x 27 cm
Signatura: LD P. K. 59
2 x lept 27/200
5 x 3,5 cm 2 x
Signatura: 2 x Jan Otava 1982
ocelorytina
16 x 8,5 cm
Signatura: Švengsbír v tisku
olej, lepenka
37 x 39 cm
Signatura: PD Štolovský Aleš
ocelorytina
16 x 9 cm
Signatura: Š. v tisku
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
1913
kresba tuší, akvarel
18,5 x 13,5 cm
Signatura: PD H. B. 1913
1916
17 x 18 cm
Signatura: LN Kotík Pravoslav 1916
17,5 x 10 cm
Signatura: Josef Čapek
kresba tuší, akvarel
20 x 29 cm
Signatura: PD P. Kotík
litografie
10,5 x 19,5 cm
Signatura: A. Born
ocelorytina
16,5 x 9 cm
Signatura: Švengsbír v tisku
akvarel
17,5 x 10,5 cm
Signatura: LN P. K.
barevná litografie
16,5 x 11,5 cm
Signatura: Trnka
barevná litografie
21 x 15 cm
Signatura: Ota Janeček
tempera
9,5 x 26 cm
Signatura: PD P. Kotík
litografie
12,5 x 9 cm
Signatura: C. Bouda v tisku
15,5 x 7,5 cm