litografie
28 x 39 cm
Signatura: Vojt. Sedláček
barevná litografie 132/200
44 x 27 cm
Signatura: V. Komárek
strukturální grafika
38 x 20 cm
Signatura: Jos. Hampl 63
36 x 24,5 cm
Signatura: O. Jelínek 64
lept, autorský tisk
24 x 22,5 cm
Signatura: Jan Hladík 68
barevná litografie 94/100
32 x 27 cm
Signatura: Velčovský
strukturální grafika
40 x 30 cm
Signatura: Jos. Hampl 67
strukturální grafika
28,5 x 21,5 cm
Signatura: Jos. Hampl 63
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
29 x 21,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
31 x 21 cm
Signatura: Olbram Zoubek
akvarel
59 x 42 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 82
33 x 25 cm
Signatura: Olbram Zoubek
akvarel, pastel
30 x 47 cm
Signatura: V. Hejna
barevná litografie x/xx
56 x 71 cm
Signatura: PD A. Lamr 92
akvarel, pastel
22 x 33 cm
Signatura: V. Hejna Paříž 1947
akvarel, pastel, tužka
31 x 25 cm
Signatura: V. Hejna
barevná litografie 56/150
71 x 54 cm
Signatura: PD A. Lamr 84
29,5 x 19,5 cm
Signatura: Istler 92
barevná litografie 10/100
37,5 x 24 cm
Signatura: V. Bláha 81
barevná litografie 45/80
42 x 29,5 cm
Signatura: V. Bláha 82
1859
olejová tempera, karton
17 x 12 cm
Signatura: LD A. Waldhauser
lept, novotisk 6/20
31 x 37,5 cm
Signatura: razítko T. F. Šimon
10 x 14,5 cm
Signatura: LD Tondl
33 x 25 cm
Signatura: T. F. Šimon