27 x 17 cm
Signatura: LD Z 28
10,5 x 8 cm
Signatura: UD Tichý 50
34,5 x 32 cm
Signatura: F. Duša
42 x 28,5 cm
Signatura: K. Teissig 75 v tisku
10 x 8 cm
Signatura: UD Tichý 50
46 x 29,5 cm
litografie
36,5 x 26 cm
Signatura: Libuše Kaplanová 55
litografie
22,5 x 30,5 cm
Signatura: Kamil Lhoták 48
23,5 x 15,5 cm
Signatura: LD P. Kotík 36
16,5 x 23,5 cm
40 x 25 cm
Signatura: K. Svolinský
40 x 30 cm
Signatura: V. Fiala
31 x 23 cm
Signatura: V. Polášek 43
litografie
9 x 5,5 cm
32 x 23 cm
Signatura: T. F. Šimon
kresba tuší, akvarel
10 x 25 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 41
40 x 30 cm
Signatura: PU P. K.
19 x 8 cm
akvarel, tempera, karton
30 x 22 cm
Signatura: PD P. Kotík 59
barevná akvatinta
32 x 24 cm
Signatura: Pavel Šimon
barevná akvatinta
24,5 x 32 cm
Signatura: Pavel Šimon
uhel
22 x 43 cm
Signatura: P. Š. 13. IV. 1942
akvarel, papír
30 x 23 cm
Signatura: PD P. K.
22 x 46 cm