barevná litografie 158/200
10,5 x 8 cm
Signatura: K. Beneš 84
18 x 12 cm
Signatura: Michal
litografie
12 x 9 cm
Signatura: C. Bouda v tisku
2006
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: J. Ondrušová-Wünschová 06
akvarel
52 x 30 cm
Signatura: LD Plesnivý
16,5 x 10 cm
Signatura: V. Komárek
26,5 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský 1930 v tisku
olej, lepenka
42 x 53 cm
Signatura: PD F. Líbal 1945
litografie
19 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
5 x barevná litografie
7 x 3,5 / 4,5 x 11 cm
litografie
23 x 15 cm
Signatura: L. Jiřincová
akvarel
51,5 x 30 cm
Signatura: PN Plesnivý
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
akvarel
25 x 15 cm
Signatura: PD K. Svolinský
litografie
17 x 13,5 cm
70 x 100 cm
Signatura: PD P. Zlamal
2004
barevný lept 28/80
17 x 12 cm
Signatura: A. Antonová 2004
2000
lept, autorský tisk
11 x 8 cm
Signatura: P. Klúčik 2000
63 x 51 cm
Signatura: UD R. Langer 1987
2007
lept 50/150
15 x 14,5 cm
Signatura: P. Klúčik 2007
67 x 51 cm
Signatura: UD R. Langer 1986
litografie
22 x 16 cm
67 x 51 cm
Signatura: UD R. Langer 1986
2006
lept 76/100
13 x 9 cm
Signatura: H. Čápová 2006