olej, plátno
38 x 55 cm
Signatura: PD B. Jelínková
barevná litografie
13,5 x 9 cm
původní barevná litografie
6,5 x 5 cm
původní barevná litografie
6,5 x 5 cm
původní litografie
23,5 x 15,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
13 x 9 cm
Signatura: Vojt. S. v tisku
litografie
13 x 9 cm
Signatura: Vojt. S. v tisku
litografie
17,5 x 11 cm
Signatura: M. v tisku
18,5 x 16 cm
23,5 x 15,5 cm
19 x 26 cm
Signatura: Josef Čapek 1932-5 v tisku
2 x litografie
16,5 x 11 / 17 x 11 cm
Signatura: 2 x M. v tisku
2 x mědirytina
7 x 5 / 7 x 5 cm
Signatura: 2 x C. Bouda
19 x 11,5 cm
Signatura: J. Čáka
19,5 x 14,5 cm
Signatura: Vik - 29 v tisku
20 x 10 cm
Signatura: Michal
1967, 1976
2 x barevná litografie
8 x 5,5 / 4,5 x 6 cm
Signatura: K. Oberthor 67, K. Oberthor 76
2 x barevná litografie
8,5 x 6 / 6,5 x 7,5 cm
Signatura: LIesler 65, Liesler 89
12 x 6,5 cm
Signatura: A. Grmelová
2 x barevná litografie
4,5 x 6 / 4 x 5 cm
Signatura: Liesler 82, Liesler
litografie
17 x 10 cm
Signatura: Ota Janeček
2 x dřevoryt
14 x 9 / 14 x 9 cm
litografie
18,5 x 15,5 cm
grafický list
15,5 x 12 cm