15 x 10 cm
Signatura: J. Lukavský
rytina
6 x 6 cm
Signatura: J. A. Švengsbír
litografie
18 x 13 cm
Signatura: F. Kobliha
12,5 x 8 cm
Signatura: Jiří Šindler 47
litografie
12 x 19 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
10,5 x 17 cm
Signatura: C. Bouda
lept 5/20
5 x 4,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
7 x 10 cm
Signatura: Konůpek
rytina
20 x 12 cm
Signatura: K. Svolinský
barevná litografie
7,5 x 14 cm
Signatura: Jiří Bouda 96
litografie
9,5 x 6,5 cm
Signatura: C. Bouda
grafický list, autorký tisk
6,5 x 14 cm
Signatura: Jaroslav Blažek 1963
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler 94
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler 94
12 x 7,5 cm
Signatura: F. K. v tisku
10 x 7,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
2008
litografie
13 x 9,5 cm
Signatura: J. Válová 05
olej, plátno
48 x 32 cm
Signatura: PD Lin Procházková
litografie, akvarel
14 x 10 cm
Signatura: A. Moravec
litografie 64/200
11,5 x 8 cm
Signatura: Pavel Sivko
barevná litografie
9 x 13,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 94
14 x 8 cm
Signatura: UD Tichý 48
ocelorytina
14,5 x 9 cm
Signatura: J. Herčík v tisku
11 x 15 cm
Signatura: K. Válová