litografie 191/200
16 x 13 cm
Signatura: nečitelná
1916
10 x 7,5 cm
Signatura: Emil Kotrba 1916
litografie
17 x 7,5 cm
Signatura: K. Svolinský
5 x 5,5 cm
Signatura: Jiří Altman
5,5 x 5,5 cm
Signatura: Z. Pořická, R. Chadraba
dřevoryt 13/100
5 x 3,5 cm
Signatura: Disman 81
kresba tuší, akvarel
15,5 x 10,5 cm
Signatura: Milan Kyrour
15,5 x 9,5 cm
15,5 x 9,5 cm
1904
5,5 x 4 cm
1907
6 x 3 cm
15 x 9 cm
Signatura: K. v tisku
12 x 10,5 cm
Signatura: Š. M. v tisku
11 x 13,5 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
13,5 x 9,5 cm
Signatura: M. Švabinský 1933 v tisku
14 x 9 cm
Signatura: Š. M. 58 v tisku
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
18 x 13 cm
18 x 13 cm
18 x 13 cm
18 x 13 cm