11 x 7,5 cm
Signatura: Zd. Mézl
litografie
22 x 13,5 cm
Signatura: Karel Müller
akvarel
45 x 60 cm
Signatura: LD Ed. Milén
ocelorytina
13 x 11 cm
Signatura: J. Herčík v tisku
strukturální grafika
16,5 x 11,5 cm
Signatura: Zörner
kresba perem, pastel
45 x 33 cm
Signatura: PD Veris Paris 38
olej, plátno
27 x 44 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý
1954
litografie
9 x 6 cm
Signatura: Jan Kotík
tempera, voskový pastel
10,5 x 9,5 cm
Signatura: PD T.
1981, 1981
barevná litografie 81/200, 89/100
11 x 8 / 8,5 x 15 cm
Signatura: Michaela Lesařová-Roubíčková 81, Michaela L.-R. 81
suchá jehla 49/50, suchá jehla
12,5 x 8,5 / 12,5 x 5,5 cm
Signatura: K. Šafář 75, K. Šafář
1977, 1978
2 x litografie
11 x 7 / 8,5 x 8 cm
Signatura: O. Kulhánek 77, Oldřich Kulhánek 78
monotyp
25 x 33 cm
Signatura: PD Karel Tondl
lept 38/80
12,5 x 9 cm
Signatura: M. Králová
akvarel
39 x 49 cm
Signatura: PD K. Tondl
litografie
14,5 x 15 cm
Signatura: B. S. Urban
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
lept, novotisk 10/20
36,5 x 23 cm
Signatura: razítko T. F. Šimon
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
akvarel
18,5 x 28 cm
Signatura: PN P. Kotík 57
monotyp
54 x 78 cm
Signatura: PD F. Bič 63
ocelorytina
6 x 4 cm
mědirytina
14 x 9,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 97