litografie
7 x 7 cm
12 x 8 cm
1924
akvarel
28 x 20 cm
Signatura: LD F. Kubišta 1924
ocelorytina
5 x 6 cm
Signatura: A. Brunovský
akvarel
25 x 23 cm
Signatura: PD 1920 Kubišta
15,5 x 10 cm
Signatura: monogram v tisku
olejový dekalk
21 x 14 cm
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Leo Kubíček v tisku
33 x 24 cm
Signatura: PD nečitelná
9 x litografie
4,5 x 14 / 18,5 x 13,5 cm
pastel, uhel, lepenka
33 x 24,5 cm
Signatura: PD F. Kubišta 1930
litografie
17,5 x 11 cm
1916
24 x 18 cm
Signatura: UD J. Kotěra
zinkografie, barevná litografie
13,5 x 11 cm
lept 28/50
10 x 8 cm
Signatura: M. Zychová
2000
bronzová plastika
v. 49 cm
Signatura: vzadu 3/12 E. Ovčáček
kresba tužkou, akvarel
10,5 x 14,5 cm
Signatura: M. Rittstein
10,5 x 8 cm
Signatura: P. Sukdolák
18 x 23 / 15 x 21 cm
Signatura: PD monogram
olej, plátno
38 x 55 cm
Signatura: LD Kubišta 1930
2003
kresba fixem
9,5 x 16,5 cm
Signatura: Martin
20,5 x 15 cm
Signatura: V. Komárek 95
2005
litografie
13 x 9 cm
Signatura: J. Válová 05
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: LD J. Hudský 1932