olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: LD Lev 69
18 x 38,5 cm
litografie 27/XX
70 x 46 cm
Signatura: F. Muzika 63/27
olej, plátno
23 x 21,5 cm
barevná litografie, autorský tisk
46 x 46 cm
Signatura: Macounová 1978
45 x 32,5 cm
Signatura: Jožka Baruch
olej, plátno
35 x 65 cm
Signatura: PD Jiroudek
kombinovaná technika, pastel, akvarel
58,5 x 41 cm
Signatura: Anderle 304/1987
30,5 x 37 cm
Signatura: monogram v tisku
litografie
39 x 31 cm
Signatura: Viktor Stretti
4 x lept
7,5 x 5,5 / 13 x 7,5 cm
Signatura: 4 x Kábrt
5 x litografie
7,5 x 6 / 17,5 x 8 cm
Signatura: 5 x B. Krátký
4 x dřevoryt
3,5 x 3 / 16 x 11,5 cm
Signatura: 4 x Emil Kotrba
3 x dřevoryt, 1 x rytina
9,5 x 6 / 15,5 x 8,5 cm
Signatura: 4 x J. Weiser
2 x 1983
3 x linoryt, 1 x suchá jehla 44/55
13 x 6,5 / 17,5 x 8 cm
Signatura: 3 x L. Rusek, 1 x Lad. Rusek
4 x grafický list
5 x 7,5 - 9,5 x 11 cm
Signatura: 2 x Galanda, 1 x G.a 1 x Galanda v tisku
29,5 x 24,5 cm
Signatura: J. Jíra 79
lept 50/90
32,5 x 21,5 cm
Signatura: Zdeněk Fuksa 85
suchá jehla 8/8
22,5 x 35,5 cm
Signatura: V. Komárek 63
21 x 15,5 cm
Signatura: V. Komárek , Ludvík Kundera
kombinovaná technika 15/100
30 x 20,5 cm
Signatura: Adéla Matasová 79
kombinovaná technika 15/100
30 x 21 cm
Signatura: Adéla Matasová 79
27,5 x 20 cm
kresba tuší, pastel
42 x 29,5 cm