10,5 x 15 cm
Signatura: Neprakta
15 x 10,5 cm
Signatura: Neprakta
akvarel
16,5 x 12 cm
Signatura: P. Šimon
akvarel
27,5 x 46 cm
Signatura: B. Petrovan 50
barevný dřevoryt 92/200
28,5 x 20 cm
Signatura: Bohuš Jágr 75
barevná litografie
26 x 18,5 cm
Signatura: K. Svolinský 75
dřevoryt 21/75
22 x 17 cm
Signatura: Olga Čechová 77
dřevoryt 71/130
26 x 19,5 cm
Signatura: A. Grmelová 67
dřevoryt 87/120
18 x 21,5 cm
Signatura: Zd. Mézl
lept, autorský tisk
29,5 x 27 cm
Signatura: Hadlač 80
29,5 x 20 cm
originální lept 51/150
19,5 x 27,5 cm
Signatura: A. Odehnal 95
barevná litografie 31/130
24 x 19 cm
Signatura: Jana Ondrušová-Wünschová 95
litografie 72/100
29,5 x 24 cm
Signatura: Jarmila Totušková 97
24 x 11 cm
Signatura: Ota Janeček, R. Mertlík
34 x 26 cm
Signatura: P. Š. 8.IV.1942
39 x 25 cm
uhel
43 x 27 cm
Signatura: P. Š. 42
uhel
30 x 37,5 cm
Signatura: P. Š.
uhel
40 x 29 cm
Signatura: P. Š.
27,5 x 33,5 cm
uhel
27 x 35 cm
Signatura: P. Š. 14.VII.1937
akvarel
18,5 x 30,5 cm
13 x 14 cm
Signatura: T. F. Šimon