10 x 14,5 cm
Signatura: LD Tondl
9,5 x 7 cm
Signatura: J. Šerých
11,5 x 7,5 cm
Signatura: J. Vodrážka
akvarel
13,5 x 19,5 cm
Signatura: PD To
8 x 5,5 cm
Signatura: K. Svolinský
suchá jehla 48/100
15 x 5,5 cm
Signatura: K. Šafář
akvarel
15 x 15 cm
Signatura: PD To
suchá jehla 75/100
16,5 x 6,5 cm
Signatura: K. Šafář
tempera
19 x 13 cm
Signatura: UD To
12,5 x 8,5 cm
Signatura: Em. Frinta VII. 27
barevná litografie 87/125
20,5 x 10 cm
Signatura: Roučka
monotyp
16 x 12 cm
Signatura: PD Karel Tondl
litografie
12 x 8,5 cm
Signatura: Jaroslav Kovář
olej, překližka
36,5 x 21 cm
Signatura: PD J. V. Barnet
8,5 x 13 cm
Signatura: A. Mikulka
10 x 7 cm
Signatura: Kábrt 88
olej, lepenka
18 x 23 cm
Signatura: PD Tondl
litografie 185/200
11,5 x 8 cm
Signatura: J. Pileček 91
litografie 185/200
8 x 13 cm
Signatura: J. Chudomel 91
olej, lepenka
27 x 34 cm
Signatura: PD Zdeněk Fiala
barevná litografie 57/125
11 x 8,5 cm
Signatura: M. Erazim 89
1985, 1980
lept 18/20, lept 12/4
6 x 6 / 9,5 x 8 cm
Signatura: Kašpar 85, Kašpar 80
olej, karton
28,5 x 24,5 cm
Signatura: LD K. Tondl 1923
2 x 1986
2 x kombinovaná technika 14/20
14,5 x 10 / 15 x 10 cm
Signatura: 2 x Jiří Latini 86