kolem 1945
akvarel
20 x 24 cm
Signatura: LD J. Beneš
suchá jehla, lept
12 x 20 cm
Signatura: Karel Demel 97
50. léta
18,5 x 13 cm
Signatura: PD K. Válová
barevná litografie
19,5 x 16 cm
Signatura: Jiří Bouda 97
lept 105/150
12,5 x 9 cm
Signatura: L. Bednárik 97
pastel, akvarel
29 x 14 cm
Signatura: PN V. Hejna 41
15 x 12 cm
Signatura: Škarohlíd 81
15 x 12 cm
Signatura: Škarohlíd 81
akvarel
10 x 16,5 cm
Signatura: PN V. Heja 46
lept, autorský tisk
23,5 x 19 cm
Signatura: Puchnarová 81
suchá jehla 1/150
12,5 x 12 cm
Signatura: Jana Kasalová 81
serigrafie 28/200
28,5 x 19,5 cm
Signatura: Hořánek 81
lept 24/200
20 x 13 cm
Signatura: Dudek 81
olej, lepenka
50 x 30 cm
Signatura: PD Ehrenhaft 20
25,5 x 10 cm
Signatura: J. Weiser
akvarel, kvaš, uhel
56 x 46 cm
Signatura: LD J. Grus
barevný linoryt
9,5 x 9 cm
Signatura: Jaroslav Uiberlay 1981
linoryt, akvarel
20,5 x 12,5 cm
Signatura: L. Rusek
44 x 31 cm
Signatura: Gustav Klimt v tisku
17 x 13 cm
Signatura: Inge Popelková 1981
45 x 31 cm
19,5 x 14,5 cm
Signatura: V. Kotasová
15 x 10 cm
Signatura: V. Komárek
21,5 x 17 cm
Signatura: Jemelková J. 81