akvarel
33,5 x 80 cm
kresba tuší, akvarel
30 x 42 cm
Signatura: O. Jelínek
24 x 30,5 cm
Signatura: V. Komárek 84
pastel / tuž, pastel
21 x 34 cm 2 x
kolem 1928
kresba tužkou, tuší
9 x 13,5 / 9,5 x 5 cm
Signatura: 1 x monogram
39 x 54 cm
Signatura: PD Obšil
litografie 95/200
25 x 16 cm
Signatura: 4 x Kamila Ženatá
litografie 42/200
24,5 x 15 cm
Signatura: Jiří Suchý
olej, malířská lepenka
28 x 40 cm
Signatura: PD Vacek
suchá jehla 13/50
19,5 x 18 cm
Signatura: V. Tesař 88
suchá jehla 12/50
20 x 18 cm
Signatura: V. Tesař 88
akvarel
39 x 49 cm
Signatura: PD K. Tondl
barevná litografie
30 x 19 cm
Signatura: V. Nováková
kolem 1920 - 1925
olej, karton
46 x 58 cm
Signatura: LD Gustav Macoun
24 x 19 cm
Signatura: Brousek
4 x kombinovaná technika
25 x 38 cm 4 x
Signatura: David Cajthaml
1908
45 x 55 cm
Signatura: LD V. Oliva v tisku
lept 5/12
20 x 15 cm
Signatura: Zbyněk Janáček 1981
akvarel, běloba
39 x 27,5 cm
Signatura: PD H. Boettinger 1920
suchá jehla 17/60
20,5 x 12 cm
Signatura: V. Komárek
14,5 x 10,5 cm
Signatura: V. Komárek 77
30 x 23 cm
Signatura: UD Tichý 56
suchá jehla 39/50
7,5 x 12 cm
Signatura: V. Komárek
lept, autorský tisk
8,5 x 9,5 cm
Signatura: J. Pileček 80