lept 20/80
15,5 x 10,5 cm
Signatura: Stuchlík 79
akvarel
30 x 43 cm
litografie
26,5 x 13,5 cm
Signatura: M. Nekolová 85
litografie
17,5 x 10,5 cm
Signatura: M. v tisku
2 x monotyp
17 x 23 cm 2 x
Signatura: 2 x PD Karel Tondl
křída
40 x 32 cm
Signatura: PD Josef Kitzler
litografie
17,5 x 10,5 cm
Signatura: M. v tisku
monotyp
25 x 32,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl
10 x 7,5 cm
Signatura: Fleissig
19,5 x 11 cm
Signatura: V. Komárek
6,5 x 5 cm
Signatura: Zd. Mézl
akvarel
20 x 28 cm
Signatura: PD Máchal, na rubu pozůstalostní razítko
litografie
13,5 x 10,5 cm
Signatura: L. Karoušek
15 x 9,5 cm
Signatura: J. Vácal 43 v tisku
monotyp
25 x 32,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl
lept 20/80
16,5 x 12,5 cm
Signatura: Stuchlík 79
litografie
17 x 12,5 cm
Signatura: Š. M. 1956 v tisku
olej, lepenka
37 x 39 cm
Signatura: PD Štolovský Aleš ?
barevná litografie 87/100
15,5 x 10 cm
Signatura: Dudek 90
6 x 5,5 cm
Signatura: Zd. Mézl
olej, lepenka
28 x 40 cm
Signatura: PD Vacek
barevná litografie
8 x 6 cm
15,5 x 11 cm
Signatura: F. K. v tisku
1921
13 x 8,5 cm
Signatura: Jan Paroubek 1921