linoryt 10/50
15 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1997
linoryt 12/26
10,5 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1997
rytina, barevná litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: C. B. v tisku
rytina, barevná litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: C. B. v tisku
dřevoryt 24/100
13 x 9 cm
Signatura: Kamila Štanclová
2. pol. 19. stol.
olej, dřevo, holandská parketáž
50 x 40 cm
Signatura: LD A. Ebert. Wien.
18,5 x 17,5 cm
10 x 7,5 cm
monotyp
54 x 78 cm
Signatura: PD F. Bič 63
kombinovaná technika 34/200
25 x 17,5 cm
Signatura: L. Kuklík 1991
lept, autorský tisk
23,5 x 20 cm
Signatura: J. Pileček
1910
olejová tempera, lepenka
48 x 64 cm
Signatura: na rubu Rudolf Bém 1910
24,5 x 16 cm
lept 24/120
18,5 x 13,5 cm
Signatura: E. Bednářová 79
18 x 19 cm
Signatura: Istler
23 x 13 cm
olej, plátno
49 x 69 cm
Signatura: PD Bochořáková
24 x 16 cm
suchá jehla 6/100
24,5 x 20,5 cm
Signatura: Škarohlíd 80
akryl, plátno
30 x 24cm
Signatura: UD A. Lamr 98
barevná litografie 57/200
26 x 18 cm
Signatura: Tomáš Bím 99
lept, autorský tisk
20,5 x 14 cm
Signatura: Havlíček 83
23,5 x 17,5 cm
Signatura: Istler 80
23,5 x 17,5 cm
Signatura: Istler 81