lept, akvatinta 14/20
20,5 x 12,5 cm
Signatura: Zd. Strouhal 88
19 x 30 cm
Signatura: PD V. V. Novák 40
lept 3/40
9 x 29,5 cm
Signatura: Marcela Králová
litografie 6/20
26,5 x 21,5 cm
Signatura: LD J. O. Müller
strukturální grafika
16,5 x 38,5 cm
Signatura: UD Adolfu Kroupovi - J. Šerých
lept 16/30
8,5 x 14 cm
Signatura: Zdenka Kabátová-Táborská
25,5 x 23,5 cm
Signatura: PN Košvanec 1919
linoryt 54/200
13 x 8,5 cm
Signatura: M. Houra 2001
lept 54/180
11 x 8 cm
Signatura: A. Antonová 01
60. léta
20 x 23 cm
Signatura: LD K. Svolinský
linoryt 6/50
10,5 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1996
litografie
18 x 11 cm
Signatura: UD O. Kulhánek 89
litografie 47/130
10,5 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995
16 x 10,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
bronzová plastika
v. 38,5 cm
Signatura: LD 1947 F. Hořava
21 x 15,5 cm
Signatura: Ant. Majer
bronzová plastika
v. 31 cm
Signatura: LD Emil Filla
15 x 21 cm
Signatura: Ant. Majer
2007
akryl, sololit
23 x 23 cm
Signatura: LD M. K.
2003
barevná litografie 82/180
25 x 20 cm
Signatura: B. Waageová 2003
tisk
41,5 cm
tisk
35,5 x 41,5 cm
27 x 35 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
1924
akvarel, karton
12 x 20 cm
Signatura: PN P. Kotík 1924