1889
12 x 14 cm
Signatura: L. Kuba
1889
10 x 13,5 cm
Signatura: L. Kuba
1889
8 x 16,5 cm
Signatura: L. Kuba
15,5 x 22 cm
Signatura: KPK
20 x 15 cm
Signatura: J. Váchal
20 x 15 cm
Signatura: J. Váchal
kresba tuší, akvarel
15 x 17 cm
Signatura: V. Herink, autorké razítko na rubu
kombinovaná technika 94/200
18 x 11 cm
Signatura: Karel Zeman
17,5 x 13 cm
Signatura: Fischer
1912
litografie
30 x 21 cm
Signatura: Pittermann 1912
barevná litografie 95/200
20 x 29 cm
Signatura: Jan Halla 58
15 x 24 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
dřevoryt, novotisk
37,5 x 28 cm
Signatura: monogram AD v tisku
dřevoryt, novotisk
39 x 28,5 cm
dřevoryt, novotisk
39 x 28,5 cm
dřevoryt, novotisk
39 x 28,5 cm
dřevoryt, novotisk
39,5 x 28,5 cm
dřevoryt, novotisk
39 x 28 cm
dřevoryt, novotisk
39 x 28 cm
1905
42 x 27 cm
Signatura: L. Kuba
12 x 22 cm
15 x 10,5 cm
10 x 15 cm
Signatura: P. G. v tisku
16 x 29 cm
Signatura: P. G. v tisku